Usb 64 GB SanDisk Cruzer Fit Flash Drive [17180]

SanDiskSKU: 122590

Barcode: 619659171803


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,499 Lek

Përshkrim

Disku flash USB Cruzer Fit ofron ruajtje jashtëzakonisht kompakte për pajisjet më të vogla pritëse. Me stil dhe me vlerë të shkëlqyer, thjesht ruani koleksionin tuaj muzikor, koleksionin e videove ose fotot në flash drive-in Cruzer Fit USB dhe filloni t'i ndani me familjen dhe miqtë tuaj. Gjithashtu ndihmon për t'i mbajtur të dhënat tuaja të sigurta nga sytë kureshtarë me softuerin e përfshirë SanDisk SecureAccess (2). Pavarësisht nëse është muzika juaj e preferuar ose dokumentet tuaja të punës, flash drive USB Cruzer Fit ju jep hapësirën ruajtëse që ju nevojitet në një pajisje kompakte dhe portative. | (2) Softueri SanDisk SecureAccess i pajtueshëm me Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 dhe Mac OS X v10.7 +. Softueri Mac kërkon shkarkim. Mbrojtja me fjalëkalim përdor kriptimin AES 128-bit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi