Wacom Intuos Basic Pen S Black

WacomSKU: 119850

Barcode: 4949268621335


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,499 Lek

Përshkrim

Vizatim dixhital, pikturë apo redaktim fotografish? Çfarëdo që ju pëlqen të krijoni, Wacom Intuos ka gjithçka që ju nevojitet për ta realizuar atë. Është i lehtë për t'u konfiguruar dhe përdorur, dhe ofron deri në tre aplikacione unike krijuese që mund t'i shkarkoni falas*.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi