PS4 Call of Duty Lufta e Dytë Botërore

ActivisionSKU: 116696

Barcode: 5030917215094


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,499 Lek

Përshkrim

Call of Duty® kthehet në rrënjët e tij me Call of Duty®: WWII-një përvojë befasuese që ripërcakton Luftën e Dytë Botërore për një brez të ri lojrash. Zbarkojeni në Normandi në Ditën D dhe luftoni në të gjithë Evropën përmes vendeve ikonike në luftën më monumentale të historisë. Përjetoni luftën klasike të Call of Duty, lidhjet e miqësisë dhe natyrën e pafalshme të luftës kundër një fuqie globale që e hedh botën në tirani.
Call of Duty®: WWII krijon përvojën përfundimtare të gjeneratës së ardhshme të Luftës së Dytë Botërore në tre mënyra të ndryshme të lojës: Fushata, Multiplayer dhe Bashkëpunim. Duke shfaqur pamje mahnitëse, Fushata i transporton lojtarët në teatrin evropian ndërsa përfshihen në një histori krejt të re Call of Duty® të vendosur në betejat ikonike të Luftës së Dytë Botërore. Multiplayer shënon një kthim në lojën origjinale, çizme në tokë, Call of Duty. Armët autentike dhe veprimi tradicional me vrap dhe armë ju zhytin në një gamë të gjerë vendndodhjesh me temën e Luftës së Dytë Botërore.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi