Tabletë Wacom Intuos Bluetooth Grafike E zezë mesatare

Kurseni 5%
WacomSKU: 120891

Barcode: 4949268621427


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 25,649 Lek Çmimi i rregullt26,999 Lek

Përshkrim

Tableti grafik Intuos i Wacom ju ndihmon të filloni të vizatoni, pikturoni ose redaktoni foto në Mac-in tuaj. Ai ofron komoditetin e krijimit me valë me Bluetooth të integruar. Ose mund të zgjidhni një lidhje me tela me Mac-in tuaj duke përdorur kabllon USB të përfshirë. Wacom Intuos punon me të gjitha programet e Adobe duke përfshirë Photoshop, Illustrator dhe InDesign, si dhe të gjitha programet Autodesk dhe Corel. Me stilolapsin e tij të lehtë super të saktë, dizajnin elegant dhe softuerin kreativ të përfshirë ose mësimet në internet që shkarkohen, Wacom Intuos ofron gjithçka që ju nevojitet për t'u bërë kreativ në mënyrë dixhitale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi