USB 128 GB SanDisk Ultra Usb 3.0 Flash Drive

SanDiskSKU: 117712

Barcode: 619659113568


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,799 Lek

Përshkrim

SanDisk Extreme USB 3.0 Flash Drive paketon shpejtësi të pashembullta transferimi dhe kapacitet bujar në një paketë me madhësi xhepi. Transferoni foto të mëdha, video dhe skedarë të tjerë deri në 45 herë më shpejt se disqet standarde USB 2.0. Shpejtësitë super të shpejta të shkrimit deri në 190 MB/sek ju lejojnë të transferoni skedarët tuaj në disk në një fraksion të kohës që duhet me disqet standarde USB 2.0. Plus, softueri i përfshirë SanDisk Secure Access siguron mbrojtje me fjalëkalim për skedarët tuaj privatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi