USB 128 GB SanDisk Ultra Flair 3.0 [13671]

Kurseni 10%
SanDiskSKU: 122826

Barcode: 619659136710


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,599 Lek Çmimi i rregullt3,999 Lek

Përshkrim

Flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0 i lëviz skedarët tuaj shpejt. Kaloni më pak kohë duke pritur për të transferuar skedarë dhe shijoni performancën USB 3.0 me shpejtësi të lartë deri në 150 MB/s. Me shpejtësi transferimi për të drejtuar deri në 15 herë më shpejt se disqet standarde USB 2.0, mund të transferoni një film me gjatësi të plotë në më pak se 30 sekonda. Kutia e tij metalike e qëndrueshme dhe e hijshme është mjaft e fortë për të trajtuar goditjet me stil. Dhe, me mbrojtjen e fjalëkalimit, mund të jeni të sigurt që skedarët tuaj privatë mbeten privatë. Ndihmoni në sigurimin e skedarëve me stil me flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi