Orë inteligjente Xiaomi Redmi 2 Lite Navy Blue 35916

New
XiaomiSKU: 130258

Barcode: 6934177756085


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,699 Lek

Përshkrim

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - Orë inteligjente nga Xiaomi. Ekran i madh LCD 1,55" me rezolucion të lartë 320x360px, mbi 100 modalitete sportive, GPS të integruar, rrahje të vazhdueshme të zemrës, oksigjenim të gjakut SpO2, gjumë, stres, frymëmarrje dhe monitorim mujor të periodave. I papërshkueshëm nga uji deri në 5ATM. Mbështet sinkronizimin me aplikacionin Strava dhe Apple Health. Jetëgjatësia e baterisë deri në 10 ditë. Mbi 100 faqe të ndryshme ore. Njoftimet, moti, alarmi, minutat, kontrolli i muzikës etj. Gjatësia e rripit 140-210 mm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi