Figura Funko Pop! Vinyl Rocks 96: Freddie Mercury Wembley 1986

Kurseni 10%
FunkoSKU: 122265

Barcode: 889698337328


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,979 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Një Pop Freddie Mercury! i bën homazhe stilit të shndritshëm të këngëtarit dhe pianistit me kostumin e tij bardh e zi nga arlekin. Nëse keni qenë adhurues i performancës së Queen's në vitin 1986 në stadiumin Wembley në Londër, do t'ju pëlqejë Freddie Mercury Pop! veshur me kostumin e bardhë të Merkurit dhe xhaketën e verdhë plot gjallëri.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi