Figura Funko Pop! Filmat Vinyl 14: Newt Scamander-Fantastic Beasts 2

FunkoSKU: 122254

Barcode: 889698327510


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Kërko për Pop të ri! figura vinili me personazhe nga Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald! Kjo seri figurash përmban; Albus Dumbledore, Gellert Grindelwald, Newt Scamander, Pickett dhe Thestral. Kjo figurë vinili me botim të kufizuar Chase e Newt Scamander është afërsisht 3 ¾ inç e gjatë dhe është e paketuar brenda një kutie ekrani të dritares. Varianti Chase - mbajtja e librit. Mosha minimale e rekomanduar: 3 vjet - pjesë të vogla jo të përshtatshme për fëmijët nën 36 muaj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi