Figura Funko Pop! Vinyl Marvel 131: Agjenti 13-Captain America-Lufta Civile

Kurseni 30%
FunkoSKU: 113527

Barcode: 849803072322


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,539 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Marvel POP! Lufta Civile, Agjenti 13, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko! Lufta Civile dhe Marvel nga Funko! Mblidhni të gjitha!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi