Figura Funko Pop! Lojërat Vinyl 515: Udhëheqësi i Ekipit PANDA-Fortnite

FunkoSKU: 122901

Barcode: 889698410205


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Pop! figurat sjellin në jetë maskotat tuaja të preferuara me një dizajn unik të stilizuar. Çdo figurë vinili është 3,75 inç e lartë dhe vjen në paketimin e kutisë së dritares, duke i bërë ato të shkëlqyera për t'u shfaqur!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi