Figura Funko Pop! Vinyl Games 432: Love Ranger-Fortnite

Kurseni 10%
FunkoSKU: 121468

Barcode: 889698348423


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,979 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Nga linja Fortnite dhe Pop Game vjen Love Ranger Pop! Vinyl! Vinilet pop Fortnite bëjnë dhurata të shkëlqyera për fëmijët dhe të rriturit lojtarë dhe koleksionistë. Mblidhni të gjitha Fortnite pops, Tower Recon Specialist, Highrise Assault Trooper, Black Knight, Moonwalker, Skull Trooper, Merry Marauder, Crackshot, Red Nosed Raider, Code Name ELF dhe Cuddle Team Leader, secila shitur veçmas. Porositja përfshin një mbrojtës Pop box të përshtatshëm për çdo investim koleksionist.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi