Colorfilm Instax Mini Halloween (10/Pk)

FujifilmSKU: 117419

Barcode: 4547410220278


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,499 Lek

Përshkrim

Paketa e vetme e Fujifilm instax mini për Halloween Instant Film përmban 10 fletë filmi me ngjyra të menjëhershme që është i pajtueshëm për t'u përdorur me serinë e kamerave Fujifilm instax mini, duke përfshirë instax mini 90, instax mini 7S, instax mini 25, instax mini 50S dhe, instax mini 8. Ky film përmban riprodhim ngjyrash të gjalla me tone natyrale të lëkurës kur përdoret nën dritën e ditës (5500K) ose në kushtet e ndriçimit elektronik të blicit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi