Karikues USB Ldnio 6 porte 5V/2.4A-9V/1,67A 50W E bardhë

Kurseni 20%
LdnioSKU: 120885

Barcode: 6933138667040


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,839 Lek Çmimi i rregullt2,299 Lek

Përshkrim

- Karikues USB LDNIO me 6 porte i krijuar për të karikuar pajisjet iPad, iPhone, Samsung Tab dhe Android.
-Një prodhim maksimal total prej 7A.
- Tensioni i hyrjes AC 110-220V.
-Dizajn kompakt për transportueshmëri më të madhe.
-Zbulimi automatik i ID-së për fleksibilitet.
- Kabllo rryme 1.5 metra.
-Hyrja: AC100-240V, 50-60Hz MAX 800mA
-Dalja: 5V - 7.0A

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi