USB 32 GB SanDisk Ultra Fit 3.1 Drive-Small Form Factor Plug & Stay High-Speed [16340]

SanDiskSKU: 122243

Barcode: 619659163402


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,599 Lek

Përshkrim

Falë dizajnit të tij kompakt, mund të lidhni Flash Drive SanDisk Ultra Fit USB 3.1 dhe ta lini brenda, duke e bërë atë mënyrën e thjeshtë për të shtuar hapësirë ruajtjeje shtesë dhe me shpejtësi të lartë në pajisjen tuaj! Ofron shpejtësi shkrimi që janë deri në 15 herë më të shpejta sesa me një disk standard USB 2.0, kështu që ju mund të lëvizni një film me gjatësi të plotë në më pak se 30 sekonda. Plus, ai përfshin softuerin SanDisk Secure Access për mbrojtjen me fjalëkalim dhe enkriptim 128-bit për t'i mbajtur skedarët tuaj privatë privatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi