USB 16 GB SanDisk Ultra 3.1 Lloji C [14032]

Kurseni 10%
SanDiskSKU: 118529

Barcode: 619659140328


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,619 Lek Çmimi i rregullt1,799 Lek

Përshkrim

Përfitoni akses më të shpejtë te skedarët jetik me diskun super të shpejtë SanDisk Ultra USB 3.1 Flash Drive Type C. Lidhësi USB 3.1 ka shpejtësi leximi deri në 130 MB/s dhe plotësisht i pajtueshëm me portat USB 3.0 dhe 2.0 Type-C. Ai vjen me softuerin SanDisk SecureAccess falas për të mbrojtur skedarët tuaj me një fjalëkalim të fortë dhe enkriptim 128-bit AES. Kutia e hijshme rrëshqet mbi lidhësin USB për ta mbrojtur atë kur nuk përdoret.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi