PS5 Grand Theft Auto V GTA

Kurseni 2,300 Lek
Rockstar GamesSKU: 129681

Barcode: 5026555431842


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,999 Lek Çmimi i rregullt5,299 Lek

Përshkrim

Përfshin Grand Theft Auto V: Story Mode dhe Grand Theft Auto Online.

Vazhdoni udhëtimin tuaj në PS5™ dhe transferoni progresin e modalitetit të tregimit GTAV dhe karakteret dhe përparimin GTA Online në PS5™ me një migrim një herë.

Përjetoni filma të suksesshëm argëtues, Grand Theft Auto V dhe GTA Online — tani për PlayStation®5.

Kur një vrapues i ri në rrugë, një grabitës bankash në pension dhe një psikopat i tmerrshëm e gjejnë veten të ngatërruar me disa nga elementët më të frikshëm dhe më të çmendur të botës së krimit, qeverisë amerikane dhe industrisë së argëtimit, ata duhet të kryejnë një seri grabitjesh të rrezikshme. për të mbijetuar në një qytet të pamëshirshëm në të cilin nuk mund t'i besojnë askujt - më së paku njëri-tjetrit.

Përjetoni GTA Online, një univers online dinamik dhe gjithnjë në zhvillim për deri në 30 lojtarë, ku mund të ngriheni nga një turp i nivelit të rrugës për t'u bërë një mbret i perandorisë suaj kriminale.

Lojtarët e PlayStation®5 mund të shijojnë përmirësimet dhe përmirësimet e reja të automjeteve me performancë të lartë si Karriera, si dhe të gjitha përmirësimet, zgjerimet e lojës GTA Online dhe aksesin në të gjitha përditësimet aktuale dhe të mëparshme të përmbajtjes, gati për t'u shijuar vetëm ose me miqtë. Hiqni dorë nga Heists bashkëpunuese të guximshme, hyni në gara marifetesh të mbushura me adrenalinë, konkurroni në mënyra unike të kundërshtarit ose rrini në hapësira sociale, duke përfshirë klubet e natës, arkadat, festat nën apartament, takimet me makina dhe shumë më tepër.

Eksploroni Los Santos dhe Blaine County në më shumë detaje se kurrë më parë, tani duke shfaqur:

• VIZUALET SHKOLLUESE — Nivele të përmirësuara të besnikërisë dhe performancës me modalitete të reja grafike me rezolucion deri në 4K, deri në 60 korniza për sekondë, opsione HDR, gjurmim rrezesh, cilësi të përmirësuar të teksturës dhe më shumë
• NGARKIM MË SHPEJTË - Qasje më e shpejtë në veprim ndërsa bota e Los Santos dhe Blaine County ngarkohen më shpejt se kurrë më parë
• AKTIVITET PËRSHTATSHËM DHE KONTAKT HAPTIK — Ndjeni çdo moment nëpërmjet kontrolluesit DualSense™, nga dëmtimi i drejtimit deri te efektet e motit, sipërfaqet e vrazhda të rrugëve deri te shpërthimet, etj.
• TEMPEST 3D AUDIO — Dëgjo tingujt e botës me saktësi të saktë: mbytja e një supermakine të vjedhur, zhurma e të shtënave fqinje, gjëmimi i një helikopteri sipër dhe më shumë

Plus, përmirësime krejtësisht të reja në botën gjithnjë në zhvillim të GTA Online, duke përfshirë:

• PËRMBAJTJE E RE EKSKLUZIVE — Hyni në Veprat Speciale të Hao në Takimin e Makinave në Los Santos, duke shfaqur përmirësime elitare të automjeteve të reja dhe modifikime ekskluzive. Pastaj merrni këto automjete me performancë të lartë në garat HSW, provat e reja kohore dhe më shumë.
• NDËRTIMI I KARRIERËS — Filloni në GTA Online me mjetet e tregtisë. Zgjidhni shpejt nga një nga katër bizneset e paligjshme - Biker, Ekzekutiv, Pronar i klubit të natës ose Gunrunner - dhe zgjidhni nga pronat, automjetet e energjisë elektrike dhe armët për të nisur sipërmarrjen tuaj.
• DIZAJNIM I RI I MENYS - Hyni menjëherë në gjithçka që GTA Online ofron direkt nga menyja kryesore, duke përfshirë përditësimet më të fundit dhe më të njohura
• QASJE NË TË GJITHA PËRDITËSIMET AKTUALE DHE TË MËPARSHME - Zhytuni në më shumë se 40 përditësime masive me më shumë që do të vijnë, duke shfaqur gjithçka, nga gjuetia me aksione të larta për skedarët muzikorë të munguar të Dr. Dre me Franklin Clinton në "The Contract" deri te garat me oktan të lartë nëntokësor në rrugë aksioni i Los Santos Tuners; Grabitje në ishullin e harlisur tropikal të Cayo Perico në qarkun e jetës së natës të After Hours dhe The Diamond Casino & Resort; të gjitha të disponueshme së bashku me një gamë të gjerë garash, mënyrash, aktivitetesh dhe hapësirash sociale për të shijuar vetëm ose me miqtë - duke përfshirë fusha golfi, klube nate, arkadat, sallonet pranë pishinës dhe shumë më tepër

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi