Drejtshkrimi Hermione Grenger Wand i Mbrojtësit të Botës Magjistare

Spin MasterSKU: 129767

Barcode: 778988425671


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,799 Lek

Përshkrim

Shkopi i projektimit të Harry Potter dhe Hermione Granger Patronus. Hyni në botën e Harry Potter dhe bëni magjitë tuaja më të mira me këto shkopinj magjik 30 centimetrash që dridhen dhe japin një projeksion të ndritshëm të Patronusit kur i përdorni. Kopje autentike të shkopinjve të Harry Potter.

2 modele të disponueshme: Harry Potter dhe Hermione Hranger. 3 bateri LR44 të përfshira. Shkop i rekomanduar për fëmijët nga 6 vjeç.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi