STEAM Explorers Mermer Runners

Learning ResourcesSKU: 129811

Barcode: 765023093070


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,499 Lek

Përshkrim

Zbuloni kaosin e mermerit të frymëzuar nga "Lodra e Vitit" fituese e çmimit Tumble Trax® me këtë komplet prezantues mermeri. Duke përdorur pjesët ngjitëse të kompletit, ndërtoni gjurmë në mure dhe dritare për të zgjidhur sfidat STEM! Nuk kërkohet ngjitës i përhershëm! Përfshin 13 pjesë pista, 2 topa dhe karta sfidash të dyanshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi