Kupa të grumbullueshme Cocomelon

Wow StuffSKU: 129704

Barcode: 8033986573314


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,299 Lek

Përshkrim

Zhvilloni shkathtësinë dhe ngacmoni mendjen e fëmijës suaj me gota të grumbulluara në Cocomelon!
Ky grup i mrekullueshëm përmban 9 gota shumëngjyrëshe të stivueshme me të cilat i vogli juaj mund të mësojë shkronja, numra dhe ngjyra. Fëmija juaj do të kënaqet me grumbullimin e gotave dhe zbulimin e gjërave të reja çdo herë.
Të mësuarit duke luajtur nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi