Mbajtëse e smartfonëve Stormtrooper

New
Cable GuysSKU: 130096

Barcode: 5060525890406


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,499 Lek

Përshkrim

Mbajtëse pajisjesh e koleksionueshme për telefonat inteligjentë dhe kontrollorët e lojërave. Mban kontrollorët e PlayStation dhe Xbox. Përfshin kabllo USB 2 m me adaptorë. Figura është 8" e gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi