Orë inteligjente Xiaomi S1 GL Silver 36608

New
XiaomiSKU: 130259

Barcode: 6934177760303


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 28,999 Lek

Përshkrim

Xiaomi Watch S1 - orë inteligjente premium. Ekran AMOLED HD 1,43'' me rezolucion 466 x 466 px. Mbështetje për 117 mënyra sportive, GPS të integruar me bandë të dyfishtë, oksigjenim të gjakut SpO2, monitorim të rrahjeve të zemrës dhe gjumit. Mikrofoni i integruar - aftësia për të bërë thirrje telefonike përmes orës dhe për të përdorur asistentin zanor të Amazon Alex. Njoftimi i thirrjeve, sms dhe aplikacioneve nga smartphone. Mbështetje NFC për pagesat MasterCard me valë. Rezistencë ndaj ujit deri në 5ATM - me një orë mund të notosh. Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 ditë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi