Set LOL Surprise OMG House of Surprises Snack Bar

New
MGASKU: 130509

Barcode: 035051580249


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek3,399ALL

Përshkrim

O ZOT I MADH! Shikoni këtë grup të ri të ri të luajtjes! Surpriza LOL! Snack Bar Playset with Rip Tide vjen me 8 surpriza dhe një kukull ekskluzive. Gati për të provuar snack bar-in më të shijshëm në qytet vetëm në LOL Surprise! Shtëpi kukullash OMG House of Surprises? Njihuni me Rip Tide! Ajo po shoqërohet me të gjithë BB-të e saj më të mira në këtë snack bar të ri në modë. Ky grup lojërash përshtatet në mënyrë të përkryer pranë restorantit në LOL Surprise! shtëpi kukullash. Çdo grup lojërash përfshin një kukull ekskluzive, një snack bar të mrekullueshëm, 2 stola moderne, 2 thasë, një veshje mode dhe një shishe. Mblidhni të 4 surprizat e reja LOL! Playset dhe ndërto një botë loje me LOL Surprise! Shtëpi kukullash OMG House of Surprises!

Kukullat dhe grupet e lojërave koleksionuese LOL Surprise vijnë me shumë surpriza të detajuara, duke përfshirë aksesorët dhe pjesët e mobiljeve për kukulla dhe shtëpi kukullash, për të bërë një lodër perfekte për fëmijët, duke përfshirë vajzat dhe djemtë 4 vjeç e lart për lojëra shtirëse imagjinative! Si dhurata për ditëlindje apo dhuratë për çdo rast të veçantë, kukullat ofrojnë orë të tëra lojërash sociale me vëllezërit e motrat dhe miqtë! Nga MGA Entertainment, krijues të modës LOL Surprise dhe kukullave koleksioniste, kukullave të modës Rainbow High™, kukullave Na Na Na Surprise, kukullave të modës Bratz®, MGA's Dream Ella™, MGA's Glitter Babyz™, Lalaloopsy™, kukullave të vajzave Poopsie Surprise, Baby, ® Kukulla dhe koleksione befasore, lodra për fëmijë Little Tikes® dhe shumë marka të tjera të preferuara.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi