PS5 F1 22

New
EA GamesSKU: 130445

Barcode: 5035223124948


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,999 Lek

Përshkrim

Hyni në epokën e re të Formula 1 në EA SPORTS F1 22, videoloja zyrtare e Kampionatit Botëror të Formula 1 FIA 2022. Zbrisni vendin tuaj për një sezon të ri pasi makinat e ridizajnuara dhe rregullat e rishikuara ripërcaktojnë ditën e garës, testojnë aftësitë tuaja rreth Autodromit të ri Ndërkombëtar të Miami dhe shijoni shkëlqimin dhe magjepsjen në F1 Life.

Garoni një epokë të re të makinave të Formula 1 në F1 22. Merrni kontrollin e përvojës suaj të garës me opsionet zhytëse dhe të transmetimit për xhirot e formimit dhe periudhat e makinave të sigurisë, ndalesat interaktive në gropë dhe garat krejtësisht të reja të Sprintit.

Një sistem i ri AI për lojtarë me më pak përvojë ju mban konkurrues në çdo garë. Zhbllokoni dhe tregoni supermakina, veshje, aksesorë dhe më shumë për të parë bota.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi