Kartat e lojës Uno Jurassic World 3

New
MattelSKU: 130559

Barcode: 887961954623


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,399 Lek

Përshkrim

Është loja me letra që përputhet me UNO që të gjithë e njohin dhe e duan, por me grafikë nga Jurassic World Dominion. Lojtarët ende garojnë për të hequr qafe të gjitha letrat e tyre duke përputhur ngjyrën, numrin dhe simbolin, por kur dikush luan një Kartë Veprimi me një ikonë Dino mbi të, "Run!" rregulli bllokon veprimin! Dhe ashtu si 145 milionë vjet më parë, kur një lojtar është në një kartë, ata nuk mund të harrojnë të bërtasin, "UNO!" Bën një dhuratë të shkëlqyer për adhuruesit e lojërave me letra dhe adhuruesit e Jurassic World të moshës 7 vjeç e lart. Ngjyrat dhe dekorimet mund të ndryshojnë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi