Sulmi i Dinozaurit Giganotosaurus të Lego Jurassic World 76949

New
LegoSKU: 130012

Barcode: 5702016913552


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 16,999 Lek

Përshkrim

Adhuruesit urasik World Dominion mund të rijetojnë aksionin epik të filmit me grupin e lojërave fantastike Giganotosaurus & Therizinosaurus Attack (76949). Një dhuratë fantastike për fëmijët në trend që i duan dinosaurët, ajo përmban 2 figura të reja të mundshme lodrash për prillin 2022, një seli të ndërtuar me një laborator të detajuar, një garazh për karrocat e të gjithë terrenit, një kullë vëzhgimi me funksion të platformës që shembet, një helikopter me rotorë rrotullues dhe një ndarje ngarkese.

Aventurat me role
Ky grup me cilësi premium për moshat 9 vjeç e lart përfshin 6 minifigura - Owen Grady, Claire Dearing, Dr. Alan Grant me një element fosil qelibar, Dr. Ellie Sattler, Kayla Watts dhe Dr. Henry Wu - për të sjellë në jetë historitë e fëmijëve. Përfshihen udhëzime të ilustruara të thjeshta për t'u ndjekur, në mënyrë që edhe fillestarët LEGO® të mund të ndërtojnë me besim dhe të shijojnë procesin.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi