Lego Duplo Wild Animals of the Ocean 10972

New
LegoSKU: 130298

Barcode: 5702017153698


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek

Përshkrim

Merrni të vegjlit që duan kafshë në një udhëtim imagjinativ në fund të detit me LEGO DUPLO Wild Animals of the Ocean (10972) për moshat 2+.
Eksploroni jetën detare dhe aftësi të reja
Merrni imagjinatën e të rinjve në thellësitë e oqeanit për të takuar një balenë të rritur dhe foshnjë, peshk tropikal dhe një breshkë të lezetshme në mjedisin e tyre natyror. Me një rrëshqitje ujore argëtuese dhe një rrotë loje 3-dimensionale në dyshemenë e oqeanit për të eksploruar, ka shumë për të frymëzuar lojën imagjinative dhe për të ndërtuar aftësi thelbësore zhvillimore në eksploruesin tuaj të vogël të oqeanit.
Mësimi lozonjar për të vegjlit
Të gjitha grupet LEGO DUPLO janë të dizajnuara me mjeshtëri me rrëfime argëtuese, ngjyra të ndezura, karaktere të ndryshme dhe shumë detaje për t'i dhënë nxënësit tuaj të vogël një fillim të MADH në jetë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi