Lego Duplo Spider-Man & Friends 10963

New
LegoSKU: 130301

Barcode: 5702017153575


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,999 Lek

Përshkrim

Super heronjve të moshës 2 vjeç e lart do t'ju pëlqejë të eksplorojnë aktivitetet dhe mundësitë e luajtjes me role në grupin krijues të lojërave LEGO DUPLO Spider-Man & Friends: Fairground Adventures (10963). Kjo lojë zgjimi dhe ndërtimi është ideale për të zbuluar universin e superheronjve të Marvel. Fansat e rinj të serialit televiziv Spidey dhe miqtë e tij të mrekullueshëm në Disney+ do të njohin 4 figurat e DUPLO: Spidey, Hulk, Ms. Marvel dhe Green Goblin. Fëmijët mund të ngasin personazhet në rrotën e Ferris, të hedhin bomba kungujsh, të luajnë me topin e ujit dhe të fluturojnë me helikopter. Ata zhvillojnë aftësi thelbësore ndërsa nisin aventurat imagjinative të superheronjve. Të mësuarit është argëtim. Lodrat e ndërtimit LEGO DUPLO ofrojnë një botë loje, shprehjeje dhe eksplorimi për të vegjlit dhe prindërit që ndajnë momente të vlefshme zhvillimi me ta.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi