Trailer i karavanit për pushime të Lego Creator 31108

New
LegoSKU: 130055

Barcode: 5702016616347


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek9,999ALL

Përshkrim

Aventurat kreative të kampingut dhe argëtimi janë duke pritur për fansat në natyrë në grupin e lojërave LEGO Creator 3in1 Caravan Family Holiday (31108). Kompleti ka një makinë retro dhe lodër karvani dhe përmban një kuzhinë, tualet, çati të lëvizshme dhe anën e hapjes. I mbushur me aksesorë dhe veçori, kompleti përfshin gjithashtu 3 minifigura për të nisur lojën. Kreativiteti i pakufishëm i ndërtimit Të paktën 3 përvoja të ndryshme ndërtimi dhe luajtjeje janë të mundshme me këtë komplet lodrash të shkëlqyer LEGO Creator 3në1. Fëmijët mund të ndërtojnë një karvan me një model makine retro, pastaj ta rindërtojnë atë në një furgon kampi ose një far të detajuar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi