Gaming Light Minecraft Ndërto një nivel

New
Paladone Products LtdSKU: 130137

Barcode: 5055964781682


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,999 Lek

Përshkrim

Kreativiteti dhe personalizimi janë në zemër të Minecraft, kjo është arsyeja pse ato janë gjithashtu në zemër të kësaj drite fantastike tavoline. Krijoni skenat tuaja ndriçuese me këtë Minecraft Build a Level Light, duke përdorur dritën e përfshirë të fletës akrilike që vjen me mbi 140 ngjitëse për ta personalizuar!

Me përmasa 21,5 x 17 cm, kjo dritë tavoline do të ishte një dhuratë fantastike për çdo adhurues të Minecraft, por gjithashtu do të bënte një dritë të shkëlqyer nate për fansat më të rinj. Mund të mundësohet nëpërmjet telit USB (të përfshirë) ose me 3 bateri x AA për tavolina ose komodina që nuk janë afër një burimi energjie.
Thellësia: 80 mm
Lartësia: 218 MM
Gjerësia: 171.6 MM
Marrësi: Për Fëmijë

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi