Fisher Price DC League Of Super Pets Thalking Ace 15+ Fraza filmash

New
MattelSKU: 130465

Barcode: 194735051236


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Kriminelët e rinj mund të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga filmi DC League of Super-Pets me këtë figurë të mundshme të Talking Ace nga Fisher-Price! Qeni i besueshëm i Batman-it "vjen në jetë" me më shumë se 15 tinguj dhe fraza të ndryshme kur fëmijët shtypin butonin në shpinë të tij. Me 4 këmbë të lëvizshme dhe një pelerinë të lezetshme, kjo figurë e Talking Ace është gati për të gjitha lojërat e mbushura me aksion që mund të imagjinojë fëmija juaj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi