Figura Funko Pop! Vinyl Television 917: La Casa De Papel-Rio

Kurseni 10%
FunkoSKU: 123045

Barcode: 889698441988


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,979 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Nga La Casa de papel, Rio, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko! Stenda koleksionuese e stilizuar 3 ¾ inç e lartë, perfekte për çdo adhurues të La Casa de papel! Mblidhni dhe shfaqni të gjithë La Casa de papel pop! Vinyl's! Figura qëndron 3 3/4 inç dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi