Figura Funko Pop! Filma me Vinyl 1123: Superman i Ligës së Drejtësisë

FunkoSKU: 129994

Barcode: 889698568012


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek2,199ALL

Përshkrim

Përmasat e paketës: 6,25 H x 3,5 L x 4,5 W (inç)
Figura qëndron 3 3/4 inç dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares.
Pesha e paketës: 0.25 paund

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi