Figura Funko Pop! Ikonat Vinyl 70: Whitney Houston

New
FunkoSKU: 130357

Barcode: 889698613545


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek2,199ALL

Përshkrim

Merrni koleksionin tuaj të ikonave në lartësitë e superyjeve me Pop! Whitney Houston në pamjen e saj të njohur nga videoklipi "How Will I Know". Me një zë dhe stil ikonik, Whitney Houston ka ndikuar tek vokalistët në mbarë botën. Duke fituar 6 çmime Grammy me këngët në krye të listave, Whitney Houston mori një vlerësim mbarëbotëror. Figura e vinylit është 4,07 inç e gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi