Figura Funko Pop! Vinyl Disney 584: Frozen II-Kristoff

Kurseni 10%
FunkoSKU: 123048

Barcode: 889698427012


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,979 Lek Çmimi i rregullt2,199 Lek

Përshkrim

Ky Pop! figura e Kristoff nga Frozen 2 po luan një vajtim të ëmbël për kështjellën e akullit që nuk arriti ta vizitonte kurrë në filmin e parë. Ai është kthyer në një Pop super të stilizuar! figura për t'i shtuar koleksionit tuaj përpara se ai të trishtohet shumë për akullin. Figura qëndron 3 3/4 inç dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi