Figura Funko Pop! Vinyl Animation 605: My Hero Academia Momo Yaoyorozu

New
FunkoSKU: 130070

Barcode: 889698429351


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Nga My hero Academia, yaoyoruzu, si një vinyl POP i stilizuar nga Funko! Figura qëndron 3 3/4 inç dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares. Shikoni figurat e tjera të Akademisë My hero nga Funko! Mblidhni të gjitha!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi