Kufje dhe mikrofon Maxell Reflector-Z Pink [77360]

Kurseni 10%
MaxellSKU: 116122

Barcode: 4902580773601


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 899 Lek Çmimi i rregullt999 Lek

Përshkrim

Kufje kompakte me shirit të hollë metalik Mbështetës të veshëve të buta mbështeten butësisht në vesh Kufje me rrotullim për monitorimin e stilit DJ30 mm Drejtues neodymium Përgjigja e frekuencës: 12Hz - 23kHz Kufje kompakte me një rrip të hollë metalik të kokës Mbështesat e veshit mbështeten butësisht mbi veshët.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi