Kabllo Xipin Lloji C USB (1M, gërshetë, Mbështetje për karikim të shpejtë)

Kurseni 30%
XipinSKU: 117820

Barcode: 6928761503964


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 349 Lek Çmimi i rregullt499 Lek

Përshkrim

- Karikim i shpejtë i vërtetë, i ndjeshëm dhe që kursen kohë

- Karikim i shpejtë 5V/5A

- Bërthama e fortë bakri me cilësi të lartë

- I përshtatshëm për HUAWEI Type-C

- Transmetim me shpejtësi të lartë

- Prizë metalike e qëndrueshme

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi