Kabllo Baseus 1m 2.4A Micro USB Kabllo karikimi magnetik për Samsung S7 etj. – Rose Gold

Kurseni 30%
RemaxSKU: 117511

Barcode: 6953156245501


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 979 Lek Çmimi i rregullt1,399 Lek

Përshkrim

Lidhës magnetik i shkëputshëm, i lehtë për t'u këputur pa pasur nevojë të kontrolloni orientimin e lidhësit, duke reduktuar gërryerjen gjatë futjes ose shkëputjes së kabllit. Magnetike e fuqishme për ta mbajtur pajisjen tuaj fort dhe afër: kur lidhësi përkulet në 9 gradë, ai ende mund të karikojë pajisjen tuaj. Rryma maksimale e daljes deri në 2.4A, duke e bërë karikimin më të shpejtë. Ndërsa është jashtë karikimit, lidhësi magnetik mund të përdoret si prizë kundër pluhurit. Prizë metalike me cilësi të lartë, rezistente ndaj goditjeve, anti-korrozive.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi