Battleship Classic

HasbroSKU: 129806

Barcode: 5010993941599


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,199 Lek

Përshkrim

Battleship është loja klasike luftarake detare që bashkon konkurrencën, strategjinë dhe eksitimin. Në betejën kokë më kokë, ju kërkoni për flotën e anijeve të armikut dhe i shkatërroni ato një nga një. Asnjë anije nuk është e sigurt në këtë lojë vjedhjeje dhe pezullimi. Mundohuni të mbroni flotën tuaj ndërsa asgjësoni kundërshtarët tuaj. Është një betejë që duhet ta fitoni! Ti e fundosi luftanijen time! Ndjeni emocionin autentik të betejës kur bëni luftë në det të hapur në lojën e Battleship.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi