Kutia e karrocave Nilox Doc Hoverboard

Kurseni 20%
NiloxSKU: 116262

Barcode: 8059616334575


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,999 Lek Çmimi i rregullt4,999 Lek

Përshkrim

Karroca DOC TROLLEY CASE është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe e rehatshme për të mbajtur NILOX DOC ose çdo hoverboard tjetër 6.5'' kudo që të shkoni. Xhepat e tij janë idealë për karikuesin dhe aksesorët e tjerë. I papërshkueshëm nga uji, Rezistent ndaj njollave dhe gërvishtjeve.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi