Switch Demon Slayer Kimetsu No Yaiba The Hinokami Chronicles

New
SegaSKU: 130567

Barcode: 5055277046577


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,499 Lek

Përshkrim

BËHUNI TEHJA QË SHKATËRRON DEMONËT!

Është periudha Taisho në Japoni. Tanjiro, një djalë zemërmirë që shet qymyr për të jetuar, gjen familjen e tij të masakruar nga një demon. Për t'i bërë gjërat edhe më keq, motra e tij e vogël Nezuko, e vetmja e mbijetuar, është shndërruar në një demon vetë. Megjithëse i shkatërruar nga ky realitet i zymtë, Tanjiro vendos të bëhet një "vrasës i demonëve" në mënyrë që të mund ta kthejë motrën e tij përsëri në një njeri dhe të vrasë demonin që masakroi familjen e tij.

Një përrallë pikëlluese e vëllezërve dhe motrave në të cilën ndërthuren fatet e njerëzve dhe demonëve… fillon tani!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi