Switch Crash Bandicoot N.Sane Trilogji

ActivisionSKU: 118950

Barcode: 5030917236730


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,999 Lek

Përshkrim

Marsupial juaj i preferuar, Crash Bandicoot™, është kthyer! Ai është i përmirësuar, i magjepsur dhe i gatshëm për të kërcyer me koleksionin e lojërave N. Sane Trilogy. Tani mund të përjetoni Crash Bandicoot si kurrë më parë në Fur-K. Rrotulloni, hidheni, kërceni dhe përsërisni ndërsa përballeni me sfidat dhe aventurat epike përmes tre lojërave që filluan të gjitha, Crash Bandicoot™, Crash Bandicoot™ 2: Cortex Strikes Back dhe Crash Bandicoot™ 3: Deformuar. Rijetoni të gjitha momentet tuaja të preferuara të Crash-it në lavdinë e tyre grafike plotësisht të rikrijuar HD dhe përgatituni të vendosni pak UMPH në WUMP tuaj!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi