Set Disney Princess Ultimate Celebration Castle

New
HasbroSKU: 130467

Barcode: 5010993840557


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 24,999 Lek

Përshkrim

Kalaja e fundit e festimit
Me siluetën e saj ikonike, kjo kështjellë qëndron një lartësi madhështore 4 metra, dhe brenda ka shumë hapësirë që fëmijët të imagjinojnë aventura emocionuese.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi