PS5 Outriders World Slayer Expansion dhe Definitive Edition

New
Square EnixSKU: 130019

Barcode: 5021290093775


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,749 Lek

Përshkrim

OUTRIDERS WORLDSLAYER është një gjuajtës brutal me 1-3 lojtarë, i vendosur në një univers fantastiko-shkencor origjinal dhe të errët.

Ju do të krijoni Outrider-in tuaj nga një nga 4 klasat e fuqishme dhe do të udhëtoni nëpër planetin e larmishëm dhe vdekjeprurës Enoch.

Filloni me fushatën origjinale të OUTRDIERS ose përdorni nxitjen për të kaluar direkt në fushatën Worldslayer me një Outrider të nivelit 30 të përshtatur plotësisht.

Këtu do të përballeni me Alteredin më vdekjeprurës që është hasur ndonjëherë - Ereshkigal, në luftën e fundit të njerëzimit për mbijetesë.

Përtej saj, tmerret edhe më të mëdha ekzistojnë në përvojën përfundimtare të fundit të lojës që ndodh në rrënojat e lashta të Tarya Gratar.

Duke kombinuar lojën agresive të armëve me fuqitë e dhunshme dhe një arsenal armësh dhe komplete ingranazhesh të personalizueshme gjithnjë e më të përdredhura, OUTRIDERS WORLDSLAYER ofron orë të panumërta lojërash viscerale nga një prej zhvilluesve më të mirë të qitësve në industri - People Can Fly.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi