PS4 Mickey Storm And The Cursed Mask

New
MindscapeSKU: 130564

Barcode: 08720254990583


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,399 Lek

Përshkrim

Mirë se vini në parkun ujor më të madh në botë! Në këtë resort plot me aventura të egra dhe rrëshqitje drithëruese, vetëm ju dhe motra juaj mund të ndaloni të keqen Dr. Fisher! Duke përdorur fuqitë e një maske misterioze, ky zuzar vicioz ka magjepsur të gjithë parkun për të kapur më në fund prindërit tuaj. Pse? Sepse ata nuk janë askush tjetër veçse spiunët me famë botërore të Storm!

Kërceni, rrëshqitni dhe nxitoni nëpër një seri rrëshqitëse uji sfiduese 2.5D për të rrëzuar Dr. Fisher dhe për të shpëtuar prindërit tuaj! Por, mos prisni një shëtitje në park. Për shkak të mallkimit, të gjitha rrëshqitjet janë plotësisht jashtë kontrollit! Çdo zonë është e mbushur me rreziqe, pengesa dhe armiq që ju presin në çdo cep, kështu që mbajeni veten përpara se të fshiheni. Fatmirësisht ju nuk jeni vetëm në këtë, pasi do të shoqëroheni nga droni juaj i posaçëm i spiunit BUDDY

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi