Macet prej pelushi kundër turshive të kthyeshme

New
CepiaSKU: 130453

Barcode: 810051820386


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,399 Lek

Përshkrim

Cats vs Pickles Reversible Pelush ju lejon të jeni edhe Cats ekipi dhe ekipi Pickle me këto lodra super të lezetshme të kthyeshme - kthejeni pelushin dhe Sprinkles bëhet Frosted Flo!

Mirë se vini në botën e Maceve kundër Turshive! Macet kanë frikë nga turshitë, por turshitë duan vetëm dashuri. Me kënaqësi të dyfishtë, këto mace përkëdhelëse kundër turshive të kthyeshme mund të kthehen nga brenda për të zbuluar macen tuaj të preferuar si dhe mikun e tyre më të mirë turshi.

Është një mace!... Tani është një turshi! Ju do të rrokullisni me pelushin e ri të kthyeshëm Cats vs Pickles!

Këta miq qesharak që rrotullohen janë argëtues 2-në-1 për të gjithë!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi