Cats pelush Vs Pickles Çanta Bean Chonk Karakter 15 cm

New
CepiaSKU: 130454

Barcode: 810051821598


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,399 Lek

Përshkrim

New Cats Vs Pickles Chonk Happy është 6 inç i gjatë dhe ka një fund të peshuar. Chonk-et janë pelusha super të buta, të mbushura me fasule, të cilat ndihen aq të bukura për t'u mbajtur, sa nuk do të dëshironi t'i vendosni poshtë!

Mblidhni të gjitha!

Përmasat e produktit: Gjatësia: 10 cm Lartësia: 15 cm Gjerësia: 10 cm Të gjitha matjet janë të përafërta me 0.5cm më të afërt

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi