Llambë e lehtë Marvel Spider-Man

New
Paladone Products LtdSKU: 130087

Barcode: 5055964738648


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,199 Lek

Përshkrim

Kur është errësirë, ndizni këtë llambë me figurinë 3D tepër të detajuar për të mbushur dhomën tuaj me dritë të bardhë LED të ndritshme.Kur dëshironi të krijoni një atmosferë më të ftohtë, thjesht rrotulloni çelësin e integruar të zbutësit të hidrantit të zjarrit. Qëndrimi rreth 34 cm (13,4" ) i gjatë, kjo llambë mbresëlënëse sigurisht që do të pëlqehet nga brezat e fansave të Marvel dhe Spider-Man. Mundësuar nga USB (kabllo USB e lidhur përgjithmonë) kjo llambë. Kjo llambë e mahnitshme është dhurata e përsosur për çdo adhurues të këtij superheroi të mrekullueshëm. Ai bën një shtesë të shkëlqyeshme në koleksionin e relikeve të Spider-Man dhe Marvel për ata që janë të apasionuar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi