Lego Ideas Sonic The Hedgehog 21331

LegoSKU: 129696

Barcode: 5702017153124


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,999 Lek

Përshkrim

Festoni një ikonë të kulturës pop dhe shfaqni lojën e një klasike të vërtetë me këtë model LEGO Ideas Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone (21331). Shijoni kohë cilësore pa shpërqendrime, duke rikrijuar detaje autentike të Zonës së kodrës së gjelbër, duke përfshirë një pemë palme, unazë ure, unaza, ekrane TV, Eggmobile të Dr. Eggman dhe një burim për kërcime Super Sonic.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi